Spodnia warstwa pod posadzkę? Jedynie corkunderlay!

Przewidują Państwo zakładanie posadzki i wyszukują najlepszego podkładu? Serdecznie zapraszamy do zaznajomienia się z naturalną matą korkową.
Do jakich podłóg stosuje się podkład korkowy – cork underlay?
Naturalny podkład korkowy możemy stosować pod rozmaitego typu posadzki, od szeroko osiągalnych paneli, przez deski oraz parkiety, linoleum, wykładziny, aż do korka podłogowego, kamienia naturalnego czy płytek ceramicznych! Korek ma prawo być wykorzystywany jako wspaniała opcja dla standardowych, chociaż mniej efektywnych płyt pilśniowych, tektury falistej czy pianki polietylenowej.

Jakim sposobem działa mata korkowa?

Podkład korkowy o wiele oddziałuje na wzrost izolacyjności akustycznej – wspaniale amortyzuje wszelkie dźwięki powietrzne i uderzeniowe powstałe w wyniku eksploatacji posadzki. Użytkowanie podłogi jest cichsze oraz znacznie bardziej wygodne. Podkład korkowy wpływa też na separację termiczną oraz wyrównuje niedoskonałości podłoża to naturalnie dzięki elastycznej przestrzeni. To właśnie dzięki temu podłoga jest płaska i przyjemniejsza. O sile podkładu korkowego świadczy także jej wytrzymałość – zapewniamy, że nie stanie się z nim nic tak długo, jak długo będziemy użytkować daną podłogę.

Co odróżnia maty korkowe od innych gruntów?

Produkcja podkładów korkowych oparta jest na najnowszych technologiach i nowatorskich rozwiązaniach. Korek w oczywisty sposób zapewnia solidność oraz izolację, a też komfort użytkowania. Wybierając maty korkowe mają Państwo pewność, że działają Państwo w zgodzie z naturą – materiały korkowe są w pełni ekologiczne, również w procesie wytwórczości jak oraz późniejszym użytkowaniu.
Pomimo, że współczesne maty korkowe są trochę droższe od stereotypowych podłoży, wybierając je, mają Państwo pełne przekonanie, że są one w 100% naturalne i trwalsze, to naturalnie dzięki wyjątkowej technologii wytwarzania. Zapraszamy do zakupów!