Kredyty na podratowanie zadłużonych

Nie łatwo jest uzyskać kredyt będąc wysoko zadłużonym. W najtrudniejszej sytuacji są osoby będące obciążone postępowaniem komorniczym. Zazwyczaj firmy pożyczkowe sprawdzają szczegółowo swoich potencjalnych klientów pod kątem wypłacalności. Tak więc ci, którzy taką wiarygodnością finansową nie mogą się wykazać często już na początku są wykluczani z dalszego postępowania.

Pożyczki dla zadłużonych z komornikiem są dostępne tylko u niektórych kredytodarców. Przedsiębiorstwa finansowe podchodzą do tego typu transakcji z dużą ostrożnością. Pożyczki dla kredytobiorców, przeciwko którym prowadzone jest postępowanie windykacyjne są kredytami o niższych kwotach. Taką pomoc finansową mają w swojej ofercie wyłącznie przedsiębiorstwa kredytowe, nie posiadają ich natomiast banki. Również nie wszystkie parabanki udostępniają pożyczki z komornikiem. Chcąc znaleźć taką możliwość trzeba skontaktować się bezpośrednio z przedstawicielem parabanku.
pożyczka z komornikiem bywa dużo wyżej oprocentowana, niż pożyczki dla osób mogących wykazać się wypłacalnością. Wiąże się to głównie z większym niebezpieczeństwem finansowym dla firmy udzielającej kredytu . Dlatego też warto jest dokładnie zapoznać się z przedstawianą propozycją.

Dość chętnie pożyczek dla osób dla zadłużonych udziela firma Provident. Na krótki czas możemy tu otrzymać pożyczkę w wysokości 10 tyś. Kredyty te są dość drogie, zwłaszcza gdy wybierzemy obsługę domową. Pożyczki dla zadłużonych można zaciągnąć także w parabanku Asa Kredyt, tu proponowany jest termin spłaty – 36 miesięcy.