Korek dekoracyjny – ściany jakich nie znasz

Dekoracyjny korek ścienny to linia produktów charakteryzująca się oryginalnym wzornictwem, naturalną kolorystyką i niepowtarzalnym designem. Te niezwykle cieple i przytulne wykładziny ścienne, zapewnią każdemu wnętrzu niecodzienny klimat oraz niewątpliwy urok.
Korek ścienny to produkt w 100% ekologiczny i naturalnym, pozwalający cieszyć się swoimi walorami estetycznymi i praktycznymi przez długi czas. Charakteryzuje się niezwykłą wytrzymałością na codzienne użytkowanie, oraz odpornością na działanie czynników atmosferycznych.
pepper

Korek ścienny – naturalność i estetyka w jednym

Korek ścienny, w odróżnieniu od tradycyjnych dekoracji ściennych, tworzy niesamowitą i wyjątkową atmosferę w naszych wnętrzach. Wytwarzany z kory dębu korkowego jest w 100% naturalnym produktem, który łączy naturalną, a zarazem niezwykle oryginalną fakturę powierzchni z niesamowitymi zaletami korka. Ściany korkowe zapewniają doskonały komfort akustyczny oraz świetną izolację termiczną pomieszczeń. Dzięki swej niezwykłej budowie i niskiej higroskopijności, wytwarzają we wnętrzu naturalny mikroklimat, chroniąc tym samym przed wilgocią i zabezpieczając przed alergenami. Korek bowiem jest materiałem odpornym na działanie wody i pary, przez co zapobiega osadzaniu się na nim wilgoci i kurzu. Jest to bardzo ważne z punktu widzenia zdrowotnego, zwłaszcza w domach alergików. Bogate wzornictwo i ciekawa, różnorodna kolorystyka tego materiału pozwala nadać wnętrzom nowego niespotykanego klimatu.

Dekoracyjna tapeta korkowa

Tapeta korkowa to produkt posiadający wiele nieocenionych zalet. Jako naturalny produkt wprowadza do wnętrza nieco ciepła oraz nowoczesności. Ponadto, jest ciepła i miła w dotyku, a przy tym elegancka i oryginalna. Korek może występować w zupełne niecodziennych formach i kolorystyce. Inspiracją dla twórców tapet korkowych są najnowsze trendy w modzie, dlatego możemy je spotkać w najróżniejszych intensywnych barwach bądź zdecydowanych fakturach i kształtach. Dzięki temu sprawdzą jako awangardowe i odważne wykończenie naszych wnętrz.

Stylowe i eleganckie dodatki

Korek dekoracyjny to nie tylko materiał ścienny, ale również wszelkiego rodzaju oryginalne dodatki i bibeloty, które dodadzą charakteru i elegancji naszym mieszkaniom. Nietuzinkowe dekoracje korkowe w postaci obrazów, ramek, żyrandoli czy gablot, ożywią i upiększą każde pomieszczenie.

Zastosowanie korka dekoracyjnego, to znakomity pomysł na ożywienie i ocieplenie naszych wnętrz. Ciekawe i różnorodne inspiracje na zastosowanie tego niezwykłego produktu, możemy znaleźć na stronie https://cork24.co.uk/30-adhesive-sheets cork notice board. Bogate wzornictwo, oryginalna faktura i naturalne kolory, dają ogromne możliwości zastosowania korka podczas aranżacji naszych przestrzeni mieszkalnych.
w biurze